URODA

CHAMELEON PREMIUM, czyli magia na paznokciach. [Pandora, Elegance, Cobalt]

Pyłki kameleony nie są nowością, ale jednak dość często mamy dylemat jaki pyłek kupić, jakiej firmy, czy wszystkie są identyczne i jak z jego trwałością.

Jeszcze nie miałam możliwości porandkować z tym pyłkiem dlatego teraz bardzo się cieszę, że jest już w moich rękach. To takie małe czary mary w słoiczku,  patrzymy na pyłek, widzimy dwa kolory a na paznokciach dzieje się coś magicznego. Wszystko oczywiście zależy od światła jakie na nie pada, czy to światło dzienne gdzie kolory są subtelniejsze, natomiast wieczorem nabierają głębi. Ja jednak jestem zwolenniczką jednego/dwóch takich cudaków na paznokciach, aby dodać smaczku stylizacji. Ale skłamałabym, mówiąc, że wszystkie paznokcie pokryte pyłkiem kameleonem nie dają spektakularnego efektu. Dodadzą charakteru każdej, nawet subtelnej dziennej stylizacji.

Chameleon Premium to 5 niesamowitych pyłków:
Pandora– granatowo turkusowy
Elegance– zielono złoty
Electric– fioletowo turkusowy
Amethyst- fioletowo różowy
Cobalt– granatowo fioletowy

 

Chameleon Premium Cobalt nr.

 

 

Wszystkie są piękne i ciężko wybrać ten najładniejszy, ale moje serce jednak skradł Cobalt. Jak nakładać pyłki kameleony? To bardzo proste i zajmuje naprawdę niewiele czasu. Paznokcie przygotowujemy tak jak wykonujemy manicure hybrydowy, czyli baza, 2 warstwy lakieru oraz top, który nie pozostawia warstwy dyspersyjnej, wszystko oczywiście po kolei utwardzone w lampie UV/LED. Na tak przygotowane paznokcie zaczynamy aplikację pyłku. Za pomocą delikatnej pacynki, która na ogół jest w zestawie. To tak naprawdę typowa pacynka do cieni do powiek, chodzi o to, aby była miękka i ułatwiała nam pracę niż ją utrudniała. Nabieramy pyłek na pacynkę i wcieramy w top [no wipe/dry top] a efekt kameleona od razu pokrywa paznokieć. Następnie błyszczącą taflę zabezpieczany topem, ja na ogół nakładam dwie cienkie warstwy na tego typu cudaki aby pyłek nie wytarł się, oczywiście pamiętając o wolnym brzegu, bo to on szczelnie ‚zamyka’ całe zdobienie. Jeśli chcemy delikatnie łagodniejszy błysk to pyłek również można wetrzeć w warstwę dyspersyjną i może to zabrzmieć dziwnie ale sposób wcierania pyłka zmienia jakby jego odcienie? Na zdjęciu paznokieć dalej: kameleon na warstwie dyspersyjnej + na topie [bardziej granatowy], paznokieć bliżej: kameleon tylko na topie [bardziej fioletowy] i tu nie chodzi o kąt padania światła ponieważ na żywo wielokrotnie przyglądałam się tym paznokciom, i wydaje mi się, że coś magicznego z tymi drobinami się dzieje. Natomiast jeśli chodzi o kolor bazowy pod pyłkiem to nie ma znaczenia. Na wzorniku wyżej, pyłki nałożone są na 4 różne lakiery bazowe: czarny, bordowy, lawendowy oraz śmietankowy i nie widać różnicy, więc pod kameleonem nie musi być koniecznie czarny kolor. Nie muszą się tym martwić osoby którym ciemne kolory przebarwiają naturalną płytkę mimo położonej bazy. 

 

 

Chameleon Premium Cobalt nr. 5

Pyłki Chameleon Premium możecie zakupić na stronie Allepaznokcie.pl w cenie 29,00/6 gr. Są cudowne!

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *