Manicure hybrydowy to obecnie numer 1. Kochamy go za długotrwały efekt, bez poprawki nawet do 3/4 tygodni, jeśli oczywiście paznokcie dość wolno rosną i odrost nie jest aż tak widoczny. Nie wyszyscy jednak mogą pozwolić sobie na manicure hybrydowy z różnych względów.

Manicure hybrydowy może uczulić, znam również kobiety, które po prostu nie lubią mieć zbyt długo jednego koloru na paznokciach lub wolą klasyczne lakiery. Nie każda kobieta musi nosić hybrydę, ale to ona jedak na wiele nam pozwala jeśli mowa o różnego rodzaju efektach. Ale mam tu propozycję dla kobiet które chcą mieć na paznokciach efekt holo bez użycia żadnej lampy. Taki efekt otrzymamy przy użyciu klasycznych lakierów marki Sensique Art Nail. W skład kolekcji wchodzi 5 kolorów z mutlikolorowymi drobinkami.

Golden Sand– piaskowo- szampański odcień, 
Coral Reef– różowo-lawendowy odcień, 
Octopus– to mieszanka czarnych i różowych drobinek, 
Sea Waves– turkus ze srebnymi drobinkami,
Mermaid– to zielono- złota mieszanka. 
 
Na żywo w świetle dziennym oraz sztucznym lakiery błyszczą obłędnie, ale dają delikatny efekt.  Nie sprawdzą się jednak jako top, są bardziej kryjące i zakryją każdy inny lakier pod nimi. Sprawdzałam, ponieważ gdzieś w internecie przemknął mi filmik o podobnych lakierach/topach holograficznych, dzięki któremu każdy lakier jaki posiadamy nabiera holograficznego wymiaru, ale nie te. A szkoda… 
 
 
Myślę, że jest to bardzo fajna alternatywa, aby mieć holograficzne paznokcie bez hybrydy, bo jak dobrze wiemy holo jest jednym z najmodniejszych efektów na paznokciach ostatniego roku więc czemu by z niego rezygnować? 
Lakiery dostaniecie w drogerii Natura w cenie 3,65 [promocja] za taką cenę można spróbować.