lakiery sesnique, sensique color,
Jesień najcześciej kojarzy nam się z ciemnymi, szarymi i winnymi kolorami, nic dziwnego ponieważ jakby tak zebrał i podzielił piękne słoneczne dni jak dziś i te ponure- bure na pewno tych drugich byłoby zdecydowanie więcej.

Wybieramy kolory stonowane, nie rzucające się w oczy, choć jestem zdania, że najważniejsze jest nasze samopoczucie, nie zwracając uwagi na innych. Masz ochotę w listopadzie nosić róż czy lawendę na paznokciach? NOŚ! Futerko w cekiny w oryginalnym kolorze? NOŚ! I czuj się w tym rewelacyjne. Czasami właśnie zazdroszczę niektórym tej odwagi, nosić mocne i rzucające się kolory, nie wracając uwagi na nic.

 

 
lakiery do paznokci sensique, klasyczne lakiery do paznokci,
Jesienna kolekcja Sensique Color, w której w skład wchodzi 10 lakierów do paznokci, są to zdecydowanie kolory różnorodne, ale jednak stonowane. Nudziaki, szarości, przybrudzone róże oraz mieszanki czerwieni, w tym 5 kolorów z drobinami. Uwielbiam takie kolory! Mowa tu oczywiście o drobinkach delikatnych i subtelnie miejących się w naturalnym oraz sztucznym świetle. Te błyskotki to: Hypnotic Red, Rosewood, Damask Rose, French Mulberry, Champagne
 
jesienna kolekcja lakieró sensique, lakiery drogeryjne,
 
Pozostałe kolory również są pieknie, mogłabym powiedzieć, że delikatnie biznesowe. Kolory mają charakter, ale nie są krzykliwe, z wyjątkiem dwóch czerwieni, Hypnotic Red & Shocking Pink (mieszanka czerwieni i różu) takie odcienie mają to do siebie, że muszą się wyróżniać- to ich największy atut. 
 
lakiery do paznocki sensique swache, sensique,
 
Lakierów Sensique mam już sporo w swojej kolekcji, ze względu na ich niską cenę 7,29 i dobrą jakość, dlatego też chciałabym wspomnieć jeszcze o dwóch przepięknych kolorach. To Cherry oraz Latte. Uważam, że każda z kobiet mogłaby się w nich zakochać, a jakby to były jeszcze lakiery hybrydowe, to znikałyby z półek jak świeże bułeczki. Gotowe? 

 

Cherry to istna wisienka na torcie, a do niej smakowita Latte… Cóż mogę powiedzieć? Klasyka. To jedne z najczęściej wybieranych odcieni lakierów do paznokci, po pierwsze to ‚bezpieczne’ kolory, zawsze będą do wszystkiego pasowały, ponadczasowe, a po drugie idealne do pracy. Często nawet dress code na takie kolory przystaje. Jeśli kobiety mają dylemat z wyborem, koloru ‚idealnego’ koniec końców pada właśnie na takie odcienie. Wiem z doświadczenia. Jest jednak jeden minus, środkowe zdjęcie powyżej przedstawia dwa pędzelki: starą i nową kolekcję. Jak do tej pory nie miałam żadnych zarzutów, ale przy ostatniej kolekcji coś widocznie poszło nie tak, ponieważ ich pędzelki są bardzo kiepskie… Włosie jest sztywne, strasznie! Nawet po wyschnięciu pierwszej warstwy, malując drugą i tak rysuje tą pierwszą. W poprzednich lakierach nic takiego się nie działo, a malowanie nimi to była czysta przyjemność. Na zdjęciu widać, że są nawet szersze, co w tym przypadku nie ułatwia nam zadania, a wręcz utrudnia. Mam nadzieję, że to tylko nieprzewidziana wpadka. 

A który kolor Wam skradł serce?  
 
lakiery sensique, lakiery drogeryjne, klasyczne lakiery do paznokci,