URODA

Letnie kolory Sensique.

Lato niesamowicie nas rozpieszszcza więc, czas pokazać przepiękne kolory z nowej kolekcji Sensique, które znajdziecie w drogerii Natura.

Może się wydawać dziwne, że jeszcze ktoś używa klasycznych lakierów do paznokci, ale to prawda. I powiem Wam, że takich osób jest sporo. Nie każda kobieta lubi patrzeć przez około 3 tygodnie na swoje paznokcie w tym samym kolorze. Uwierzcie mi!

Jedną z takich osób jestem ja!

Ale wracając do lakierów. W kolekcji jest 5 odcieni. 4 to typowe pastele, które królują na salonach praktycznie co roku w okresie letnim oraz jeden, który przypomina kurze żółtko wymieszane z kolorowymi płatkami i można powiedzieć,że to dość ciekawy odcień.

#stylish #pretty #fresh #happy #smile
  • Stylish– to piękny beż
  • Pretty– cudowna lawenda z turkusowo- niebieskimi drobinkami widocznymi w sztucznym świetle lub szczerym słońcu
  • Fresh– orzeźwiająca, delikatnie przygaszona limonka
  • Happy– rozbielony żółty ze złotymi drobinkami
  • Smile– jak wcześniej wspomniałam, to zabawny jajeczny kolorek w którym zostały zatopione błyszczące płatki typu flakes.

Stylish oraz Pretty to neutralne kolory, które idealnie wpiszą się w letni biznesowy look, natomiast Fresh, Happy i Smile to lekka ekstrawagancja, więc możemy pozostawić je na weekend lub wakacyjny odpoczynek.

Lakiery Sensique znam i używam od dawna, jeśli chodzi o trwałość to w moim przypadku bez problemu trzymają się nawet 10 dni! Używam sprawdzonych, dobrych baz oraz topów, nie zapominam oczywiście o odpowiednio przygotowanych paznokciach zanim zacznę je malować, więc śmiało mogę powiedzieć, że mogą spokojnie dorównywać lakierom tym z wyżej półki.

A jak jest u Was? Używacie jeszcze klasycznych lakierów? Czy już całkowicie poszły w odstawkę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *