Onda – zabieg na cellulit, który rzeczywiście działa

Czy istnieje naprawdę skuteczny zabieg na cellulit? Wybierz się do Kliniki Miracki w Katowicach i dowiedz się więcej na temat zabiegu Onda Deka.

Pozbycie się cellulitu na zawsze jest trudne, ale dla nowoczesnej medycyny estetycznej nie ma rzeczy niemożliwych. W renomowanych klinikach skorzystasz z terapii, które na zawsze odmienią Twoją sylwetkę. Wśród najlepszych zabiegów na cellulit znajduje się procedura urządzeniem Onda Deka. Na czym polega ta rewolucyjna terapia antycellulitowa? Jakie przynosi efekty? Odpowiadamy.

Czy istnieje skuteczny zabieg na cellulit?

Cellulit występuje u około 90% kobiet na świecie. Trudno jest wskazać konkretną przyczynę go wywołującą. Najczęściej wskazuje się: niską aktywność fizyczną, wysokoprzetworzoną dietę, niedostateczne nawadnianie organizmu, kobiece hormony płciowe, predyspozycje genetyczne. Wielu kobietom trudno jest uniknąć cellulitu, mimo stosowania odpowiedniej diety i regularnych treningów. Wówczas pomocne okazują się zabiegi na cellulit, z których można skorzystać np. w katowickiej Klinice Miracki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak ultradźwięki, fala akustyczna czy energia mikrofalowa, możliwe jest rozbicie podskórnych złogów tłuszczu i rozluźnienie tkanki łącznej, co prowadzi do zmniejszenia objawów cellulitu. Dziś przedstawiamy jeden z najczęściej wykonywanych w ostatnim czasie zabiegów na cellulit – terapię urządzeniem Onda Deka. Czym wyróżnia się ten zabieg antycellulitowy?

Onda – rewolucyjny zabieg antycellulitowy

Onda to przełomowe urządzenie marki Deka, w którym zastosowano innowacyjną technologię mikrofal Coolwaves™. Stanowi idealne narzędzie do redukcji cellulitu oraz usuwania opornej tkanki tłuszczowej. Mikrofale wykazują wysokie powinowactwo do komórek tłuszczowych. Aż 80% energii Coolwaves™ trafia prosto w tłuszcz, a tylko 20% w uwodnione tkanki, co oznacza, że naskórek zostaje pominięty i zabezpieczony przed przegrzaniem.

Mikrofale w kontrolowany sposób docierają do komórek tłuszczowych, znajdujących się na różnych głębokościach. Urządzenie dysponuje dwiema głowicami, które dostosowane są do penetracji skóry na różnych obszarach ciała. Głowica przeznaczona do płytszej warstwy skóry służy do usuwania cellulitu oraz kompleksowego ujędrnienia – poprawia mikrokrążenie i pobudza organizm do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Głowica o głębszym działaniu służy do redukcji tkanki tłuszczowej i eliminuje tzw. miejscową otyłość. Wbudowany system chłodzący minimalizuje dolegliwości bólowe, dlatego zabieg nie wymaga nawet znieczulenia ani rekonwalescencji.

Efekty modelowania ciała mikrofalami

  • Antycellulitowy zabieg Onda przebiega bez ryzyka przegrzania tkanek, a w konsekwencji – bez podrażnień skóry. Unikalny system Coolwaves™ odznacza się wysokim stopniem bezpieczeństwa przy jednoczesnej wysokiej sile działania.
  • Efekty zabiegu na cellulit mokrofalami widoczne są już po jednym zastosowaniu urządzenia. Dla wzmocnienia rezultatów można zastosować serię zabiegów (4-6 powtórzeń), a najlepiej połączyć Ondę z innymi zabiegami modelującymi ciało, takimi jak endermologia, fala akustyczna czy lifting HIFU.
  • Onda Deka jednocześnie zmniejsza objawy cellulitu, redukuje tkankę tłuszczową, a także ujędrnia skórę oraz zwiększa jej sprężystość, gdy przyczyną cellulitu jest niedobór kolagenu spowodowany upływem lat.
  • Przy pomocy Onda Deka można wymodelować sylwetkę na dowolnym obszarze. Najczęściej wykonuje się zabieg na cellulit na udach, pośladkach, brzuchu czy ramionach, ale urządzenie świetnie sprawdza się również do wyszczuplania pleców, obszaru nad kolanami, a nawet podbródka.

W razie innych pytań zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach: https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane